Retreat cesta ke svému srdci

Magické místo v přírodě

23. – 25. 9. 2022

Jaké by to bylo, kdyby skupina stejně naladěných žen trávila tři dny uprostřed nádherné přírody.

Je to jedinečná příležitost se více naladit na sebe sama, načerpat novou energii,

a získat inspiraci, jak vnášet více přítomnosti do běžného dne.

Budeš na  magickém místě, kde můžeš být opravdu sama sebou

a objevovat cestu, ke svému srdci.

Budeme si užívat zdravého vyživujícího vege jídla a pracovat sami na sobě a svých vztazích, prostřednictvím sebekoučinku a meditací.

Tento retreat jsme se rozhodly uspořádat proto, že víme jak je obtížné ustát všechny tlaky, kterým jste vystaveny, jak podléháme pochybnostem samy o sobě, když si nevěříme.

Jsme přesvědčené, že sebekoučink ve spojení s rituály, meditací a komunitou podobně naladěných žen je tím, co vám otevře cestu k vašemu srdci a autenticitě.

Co s námi zažiješ?

Pro koho?

Kdo vás povede?

Alena Dokulilová

Transformační koučka, psychoterapeutka a supervizorka

Má cit pro to odhalit, co se děje ve vaší duši. Umí s vámi jít v koučování po společné cestě, ale současně se ptá na to, co vás na té cestě drží a jaké je vaše proč, o kterém jste dosud neměli ani tušení.

Koučovací praxi má postavenou na dlouhodobém vzdělávání. Prošla akreditovanými koučovacími výcviky (ICF) s tuzemskými i zahraničními lektory a dlouhodobým psychoterapeutickým i supervizním výcvikem (ANSE). Vychází z postmoderních psychoterapeutických přístupů – Terapie a koučování zaměřené na řešení – Solution focused. Využívá i techniky neurolingvistického programování, které klientům přináší rychlé výsledky.

Monika Dvorská

Certifikovaná transformační koučka, terapeutka, grafoložka

Odhaluje vaše pravé JÁ a pocity nespokojenosti mění v nadšení z nového začátku.  Znáte ten pocit, když si doma uklidíte? Energie může proudit a vše je tak, jak má být. Chce se vám tančit. Možná zpívat. Je vám dobře a máte chuť pustit se do něčeho velkého. A takový úklid si občas zaslouží i naše duše. Zbavit se nánosů v podobě strachů a negativních myšlenek, nefunkčních vzorců, podle kterých jedete roky na autopilota. Je to osvěžující a úlevné.

Koučovací praxi má postavenou na dlouhodobém vzdělávání, prošla vše od základu celostní medicíny, grafologie se základy psychologie, jak je vše propojeno s myslí. Vše završuje stálým vzděláváním a posouváním se dál v úrovních. Používá techniky vizualizace, Balanční kolo, Stavová linie a mnoho dalších vyzkoušených technik co klienty podporují na jejich cestě.

Co pobyt zahrnuje?

Kdy?

Příjezd:

Pátek

23. září 2022

do 16:00

Odjezd:

Neděle

25. září 2022

v 14:30

Kde?

Zařízený penzion uprostřed přírody.

Za kolik?

Když se rozhodneš

do 31. srpna

sleva 500Kč

= cena 5.500 Kč

Když se rozhodneš

na poslední chvíli

cena 6.500 Kč

Objednávka

Do zprávy prosím připište, že máte zájem o pobyt.

Následně Vám zašlu fakturu k úhradě.

Děkuji.

Odesláním formuláře souhlasíte se Zásady zpracování osobních údajů.

© Copyright Mgr. Alena Dokulilová, všechna práva vyhrazena. | Ochrana osobních údajů