Reference

“Meditovat mi nikdy nešlo. Jsem na to hodně energická. Bojím se pokládat si otázky, na které si sama neumím odpovědět. Náhodou jsem narazila na tuto nahrávku a říkala si, že těch 10 minut vyzkouším. Waw! Klidný a sebejistý hlas Aleny mě dovedl ke zjištění, které vycházelo hluboko ze mě samotné. Přišla jsem na to, co mě brzdí. Sama si to pojmenovala a hned jsem s tím začala pracovat. S velkým díky a pokorou děkuji Aleně, které v sobě tolik zkušeností a odbornosti, že vás meditací provede bezpečně a přesto se silným zážitkem, které může znamenat začátek nové životní kapitoly.”

Pavlína Olšáková

“Ozval jsem se Aleně, abych si vyjasnil svoji vizi a podíval se na to, kudy dál půjdu. Při koučování jsme narazili na moje vnitřní překážky, které se mi díky Aleně povedlo překonat a tím jsem mohl vykročit na další cestu s větší lehkostí a jasností. Oceňuji s jakým klidem a zkušeností mě přes tyto překážky provedla a těším se na další koučování.”

Michal Holub
kouč firemního a osobního růstu

“Díky jejímu provázení dokážu prozkoumávat své silné a slabé stránky a ujasňovat si, čemu potřebuji věnovat pozornost a co naopak potřebuji upozadit nebo úplně pustit. Vyhovuje mi její koučovací styl. Při každém sezení vnímám její plné soustředění na mě jako klientku. Každé setkání mi přinese konkrétní a pro mě užitečný výsledek, ať už v podobě „nakopnutí“ k novým aktivitám, či naopak zklidnění a posílení sebedůvěry nebo otevření obzorů, o kterých jsem ani netušila, že existují. Doporučuji, abyste koučování s Alenou vyzkoušeli, protože každé setkání s ní stojí za to!”

Jitka Hloušková,
průvodkyně osobním rozvojem, koučka, lektorka, mentorka

“Celý proces koučování s Alenou byl příjemný, současně byl i pro mě a můj tým velmi efektivní. Nic  se ale nestalo samo. Byla jsem v situaci, kdy se personálně měnila část týmu který vedu  a bylo třeba se znovu vrátit k vizím, hodnotám organizace,  a doslova si vymodelovat nové členy týmu. Současně pro mě ale bylo důležité si uvědomit hodnoty a  zdroje i v těch současných členech týmu.

Ale to byla jen část práce, kterou jsme spolu realizovali. Zažila jsem nejrůznější techniky, dotazování a navození stavu mysli, které vedly k mému cíli – mít spokojený a výkonný tým.

Mohu říct, že Alena  je velmi kreativní, každé setkání bylo jiné a vždy jsem odcházela s pozitivní náladou. To vše se odrazilo na fungování nového týmu.”

Mgr. Hana Chloupková
ředitelka Občanské poradny Třebíč, z. s.

“Díky zkušenostem a její moudrosti se umí skvěle nacítit a vést přesně podle mých potřeb. Koučování bylo velmi efektivní, vedlo mě k prožitku na úrovni těla a mysli, takže jsme velmi rychle splnili cíl, který jsem na začátku stanovila i přes to, že jsem přišla s tím, že to sama neumím vyřešit.”

Radka Železná
lektor ve společnosti RC MUM

“Líbí se mi, že vypíchne klíčové myšlenky, které říkám. Při koučování si cením bezpečného prostředí, které vytváří a že pracuje nejen s racionálnem, slovy, akčními kroky ale i s pocity, vizualizací a dalšími technikami, které mi pomáhají podívat se na má témata novýma očima.”

Markéta Bubnová
Marketing AKADEMIE Libchavy

“Dobrý den, ráda bych se podělila o zkušenost s mojí koučkou Alenou Dokulilovou. Důvodem, proč jsem vyhledala koučku byl ten, že jsem měla problém s žárlivosti, která mě začala válcovát a ničit dosavadní vztah. Paní Alenka mě pomohla jak ovládat svoje emoce a mysl a jak si pozvednout sebevědomí, které také souvisí s žárlivosti. Meditace dělané přesně na míru mi pomohly najít vnitřní pocit klidu.”

Lenka K.
rodičovská dovolená

“V loňském roce jsem procházela změnami ve více životních oblastech. V té době mi moje koučka pomohla rozklíčovat, na co se mám zaměřit a jakým způsobem jít k cíli tak, abych se ve svém životě cítila spokojená a vyrovnaná. Neradila a neprezentovala „nejlepší řešení“, ale svými otázkami (občas velmi „do hloubky“) mě vedla k tomu, abych si odpověděla sama, v souladu s mým vnitřním nastavením. Byla mi podporujícím, motivujícím a nehodnotícím průvodcem. Na setkání s ní jsem se vždy moc těšila, protože z ní vyzařuje kouzelná pozitivní energie a životní moudrost. Dnes se cítím pevně ve všech oblastech svého života. Vím, že kdybych se v budoucnu ocitla na křižovatce nebo mě potkala nepříjemná událost, změna apod., obrátím se zase na ni. Děkuji, Alenko.”  

Lenka Požárová
pracovník v náhradní rodinné péči

Meditace

© Copyright Mgr. Alena Dokulilová, všechna práva vyhrazena. | Ochrana osobních údajů